Rubai internetu

Savaitgalio išvyka po parduotuves yra tikra kankynė? Grįžus namo norisi pulti veidu į pagalves? Kaltinate save neapgalvotu išlaidavimu? Jei tikrai taip yra, tai ženklas, jog jums pats laikas pradėti pirkti internetinėje erdvėje. Rubai internetu gali būti puikus startas.

Rubai internetu

Statistika byloja, kad apie 40 procentai žmonių dar nėra išbandę tokių paslaugų. Galima pateikti ne vieną priežastį, kodėl tuo užsiimti verta. Neginčytina, kad rubai internetu bene visame pasaulyje greitai išpopuliarėjo. Praėjusiais metais Lietuvoje 45 proc. žmonių naudojosi internetu todėl, kad rastų informaciją apie drabužius ar paslaugas, kiti 32 proc. pirko. Internetu galima pirkti ne vien iš namų, bet būdami bet kurioje vietoje, kur yra veikia interneto ryšys – šalyje yra įrengta tūkstančiai belaidžio interneto prieigos taškų, tad apsipirkimas galimas praktiškai iš bet kokios vietos.

Kokiose kitose parduotuvėse galite apsipirkinėti, lindėdami bibliotekoje, vilkėdami pižamomis ar gulėdami hamakuose 24 valandas, visomis dienomis per savaitę? Svarbus dalykas tas, kad internetinės parduotuvės veikia ir per įvairias kalendorines šventes. Nebūtina ieškoti laisvų vietų automobilių stovėjimo aikštelėse, stovėti ilgiausiose eilėse, lūkuriuoti parduotuvės personalo pagalbos – kai perkama internetu parduotuvė yra vien tik jūsų. Apkeliauti virtualios parduotuvės visas lentynas galite beveik keliais mygtukų paspaudimais.

Menkesnės kainos

Internetinėje erdvėje perkamos prekės, tokios kaip rubai internetu dažnai būna pigesni nei parduotuvėse. Toks dalykas lengvai paaiškinamas: nereikia rūpintis nuoma prekybos centruose, mažesnės išlaidos darbuotojų atlyginimams ir t.t. Šie momentai neretai nulemia ir mažesnes vartotojo mokamas galutines prekės kainas.

Dar kitas svarbus aspektas – rubai internetu reiškia ir platų pasirinkimą, nes galima apsipirkti iš bet kurios šalies. Parsisiųsti jų mums ničniekas nedraus. Kai kurie atlikti tyrimai rodo, jog ketvirtadaliui gyventojų internetas bibliotekose padėjo įsigyti prekes ar paslaugas ar išauginti pajamas (20 proc.) ar daugiau užsidirbti (12 proc.).

Kiti privalumai

Visais atvejais galima išvengti papildomų išlaidų. Apsipirkimas, būtent rubai internetu reiškia kur kas daugiau sutaupytų pinigų, nei apsipirkinėjant tradiciškai. Realiose parduotuvėse nesame apsaugoti nuo daugybės kitokių išlaidų – mokame už degalus ir taksi paslaugas, kitais atvejais tenka susimokėti met už automobilio stovėjimą.

Kuomet reikiamo daikto paieška tampa visos savaitės maratonu po parduotuves, neabejotinai išalkstame bei užsukame į kažkurį restoraną. Kai išsiruošiame su visais šeimos nariais, papildomas išlaidas derėtų dauginti iš trijų ar keturių. Kartais net nepastebima, kad pats apsipirkinėjimo